AB Yolundaki TÜRKİYE Medeniyetler Arasında Köprü Olmalı mıdır? (25 Haziran 2004)

AB YOLUNDAKİ TÜRKİYE MEDENİYETLER ARASINDA KÖPRÜ OLMALI MIDIR?

İslâm Medeniyeti üzerinde mutlak egemenlik kurmak için kararlı olan ve bize göre farklı din ve kültürlerden oluşan Batı Medeniyeti ile çatışmadan, her istediğine evet diyerek kime hizmet edilmiş olunur?

İslâm Medeniyeti ile Batı Medeniyeti arasında köprü vazifesi üslenilirse, bu köprü üzerinden kimler ne maksatla geçecek?

 

Köprü kullanılma simgesidir. Üzerinden geçenler tarafından çiğnenen bir vasıtadır. Medeniyetler arasında köprülük görevine gönüllü talip olmak, sahip olunan değerlerden fedakarlık ve dejenerasyona razı olmak demektir.

AB ile entegrasyonu hedef olarak gören bir Türkiye, kültür asimilasyonuna tabi olmayı kabul etmiş demektir. Bu nedenlerle AB ile entegrasyon hiçbir şekilde Türk Milletinin hayrına değildir. Müslüman Milletlerin Batılılar tarafından ehlileştirilmesi için Türkiye AB ve ABD kontrolünde bir Turuva Atı olmamalıdır. 25 Haziran 2004

Adnan Tanrıverdi (Emekli General)

Paylaşmak ister miydiniz?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn